اطلاعیه فروشگاه

مرکز فایل با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود مقاله درس پژوهی هسته تحول در آموزش پرورش

دانلود مقاله درس پژوهی هسته تحول در آموزش پرورش

در این بخش مقاله درس پژوهی هسته تحول در آموزش پرورش برای دانلود قرار داده شده است. این مقاله  در 14 صفحه و با فرمت PDF( با قابلیت  کپی مستقیم متن به WORD) می‌باشد. در ذیل مقدمه و همچنین فهرست مطالب آن آورده شده است.

 

 

 

مقدمه:

درس پژوهی، پژوهش مشارکتی معلمان در مدرسه و کلاس درس است. این مدل پژوهش معلمان با بهره‌‌گیری از حلقه‌های کیفی پژوهش، آموزش و یادگیری، تلاش می کند معلمان را در فرآیند طرح سؤال، برنامه‌ریزی، عمل، مشاهده فعال، بازخورد و بازاندیشی، و یادگیری گردهم آورد و به تبادل نظر، تجربه، هم عملی و یادگیری از یک دیگر ترغیب سازد. این الگوی "پژوهش در آموزش و یادگیری تاثیر زیادی بر پرورش حرفهای معلمان، بهبود کیفیت تدریس، تداوم تغییر برای به سازی مدرسه، بهبود یادگیری دانش آموزان و جلب مشارکت فعال معلمان در تبیین آرمان و برنامه عمل و اداره اثربخش مدرسه برای بازسازی آن به مثابه سازمان یادگیرنده دارد.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Maghle-Dars-Pazhohi_1050162_5528.zip575.3k

دانلود درس پژوهی درس علوم تجربی پایه پنجم ابتدایی با عنوان آموزش عملکرد چشم به روش کاوشکری

دانلود درس پژوهی درس علوم تجربی  پایه پنجم ابتدایی با عنوان آموزش عملکرد چشم به روش کاوشکری در این بخش درس پژوهی درس علوم تجربی  پایه پنجم ابتدایی با عنوان آموزش عملکرد چشم به روش کاوشکری برای دانلود قرار داده شده است. این درس پژوهی در 61 صفحه و با فرمت PDF می‌باشد. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است.   ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود درس پژوهی ریاضی پایه سوم با عنوان چگونه مشکل یادگیری کسرهای مساوی را حل کنیم؟

دانلود درس پژوهی ریاضی پایه سوم با عنوان چگونه مشکل یادگیری کسرهای مساوی را حل کنیم؟ در این بخش درس پژوهی ریاضی پایه سوم با عنوان چگونه مشکل یادگیری کسرهای مساوی را حل کنیم، برای دانلود قرار داده شده است. این طرح پژوهی در 64 صفحه و با فرمت PDF می‌باشد. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است.       فهرست مطالب: چکیده مرحله اول- تبیین مسئله مقدمه تبیین مسئله ضرورت اهمیت موضوع مرحل دوم- برنامه ریزی درس تعیین وظایف محوله ونحوه ی تقسیم کار ابزار وامکانات موردنیاز تع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان