اطلاعیه فروشگاه

مرکز فایل با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود پاورپوینت تکثیر و پیوند در کاکتوس‌ها

دانلود پاورپوینت تکثیر و پیوند در کاکتوس‌ها

در این بخش پاورپوینت تکثیر و پیوند در کاکتوس‌ها در 32 اسلاید برای دانلود قرار داده شده است. در ذیل فهرست مطالب و همچنین پیشنمایشی از آن آورده شده است.

 

 

 

 فهرست مطالب:

  • روش های تکثیر
  • روش های پیوند در کاکتوس
  • اهمیت پیوندزدن در کاکتوس‌ها
  • نکات
  • پیوند بر روی پرسکیا
  • گیاهcladode (برگ نما مثل آپونتیا)
  • گیاه بذری (مثل Astrophytum cv. superkabuto)
  • تصاویر مربوط به پیوند زدن کاکتوس‌ها

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,700 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
cactus_1225240_7132.zip8.2 MB

دانلود پاورپوینت كشت وكار وخواص دارویی بادیان رومی(pimpinella anisum)

دانلود پاورپوینت كشت وكار وخواص دارویی بادیان رومی(pimpinella anisum) در این بخش پاورپوینت كشت وكار وخواص دارویی بادیان رومی(pimpinella anisum) در 19 اسلاید برای دانلود قرار داده شده است. در ذیل فهرست مطالب و همچنین پیشنمایشی از آن آورده شده است.       فهرست مطالب: مشخصات گیاهشناسی خاستگاه ومناطق پراکنش مواد موثره مهمترین مواد موجود دربذراسانس روغنی محل تجمع اسانس درصد اسانس درتعدادی از کشورها خواص دارویی عملكرد اثر عوامل محیطی و زراعی بر رشد ، نم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,700 تومان

دانلود پاورپونیت بررسی روشهای مختلف تيغ زنی ريشه بر عملکرد و بقای گياه داروئی آنغوزه

دانلود پاورپونیت بررسی روشهای مختلف تيغ زنی ريشه بر عملکرد  و بقای گياه داروئی آنغوزه در این بخش  پاورپونیت بررسی روشهای مختلف تيغ زنی ريشه بر عملکرد  و بقای گياه داروئی آنغوزه در54 اسلاید برای دانلود قرار داده شده است. در ذیل فهرست مطالب و همچنین پیشنمایشی از آن آورده شده است.     فهرست مطالب: معرفی گیاه آنغوزه  پراکنش گياه آنغوزه در ايران ميزان توليد آنغوره در استانهاي مختلف ايران ارزش صادرات آنغوزه شيرين وتلخ گونه هاي جنس Ferula موجود در ايران انواع ...

توضیحات بیشتر - دانلود 7,700 تومان