اطلاعیه فروشگاه

مرکز فایل با ممتازترین و با کیفیت ترین مجموعه محصولات دانلودی در خدمت شماست. در صورت هرگونه مسئله در ارتباط با محصولات از طریق بخش پشتیانی با ما در ارتباط باشید. در حداقل زمان ممکن کارمندان ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دانلود تحقیق نشانه‌‌شناسي و فرايند بازيگري

دانلود تحقیق نشانه‌‌شناسي و فرايند بازيگري

در این بخش تحقیق نشانه‌‌شناسي و فرايند بازيگري در 96 صفحه، با فرمت ‌Word و کاملاً فهرست و صف حه بندی شده می‌باشد.  در ذیل چکیده و همچنین فهرست مطالب آن آورده شده است.

 

 

چکیده:

هدف از اين پژوهش استفاده از نشانه شناسي در فرايند بازيگري، به خصوص كنش وي و بازخورد آن در تاويل كنش توسط مخاطبان ميباشد.

اين مقاله سعي دارد به سوالات زير پاسخ دهيد:

  1. درام، براي انتقال پيامهايش از چه نشانه هايي استفاده ميكند و تماشاگران چگونه معناهاي آن را در مي يابند؟
  2. نشانه شناسي چه علمي است و الگوهاي كنشي كدامند؟
  3. چگونه ميتوان به يك ساختار سه بعدي از كنش دست يافت؟
  4. و در آخر، تاويل چيست و تاويل كنش به چه شكل صورت مي پذيرد؟

در اين پژوهش با روش مقايسه نظريه ها و تعميم آنها به ساختار مختصات سه بعدي كنش دست يافته ام كه اميدوارم قابل استفاده كارگردانان،‌ بازيگران و علاقمندان در درك بهتر من و اجراي تئاتري باشد.

نشانه چيست؟

«به گفته امربتو اكو «نشانه تمامي آن چيزهايي است كه بر پايه قراردادي اجتماعي و از پيش نهاده، چيزي را به جاي چيز ديگري معرفي ميكنند. نشانه شناسي نظريه اي است درباره دروغ»

«عناصر يك نمايش دراماتيك- از جمله زبان گفتگوها، دكور، حركت هاي بازيگران، لباس، چهره آرايي، زير و بم صداي بازيگران و بسياري از نشانه هاي ديگر هر يك به روش خود به پيدايش معناي آن نمايش ياري ميرساند. هر عنصر نمايش را ميتوان نشانه اي Sign دانست كه بخشي از معناي كلي يك صحنه، يك رخداد، يا يك لحظه رويداد را در خود دارد.»پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Neshaneshenasi-Va-Bazigari_1334837_8593.zip403.5k

دانلود تحقیق در مورد ادبیات نمایشی

دانلود تحقیق در مورد ادبیات نمایشی ادبیات نمایشی گونه‌ای از ادبیات است که برای اجرا در صحنهٔ تئاتر یا مکان‌های دیگر تنظیم و نوشته شده باشد و نمایشنامه، فیلمنامه و تعزیه نامه و امثال اینها را در بر می‌گیرد...در این بخش تحقیقی با موضوع و عنوان ادبیات نمایشی در  15 صفحه و با فرمت WORD برای دانلود قرار داده شده است. ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان

دانلود تحقیق زندگی‌نامه، آثار و اندیشه‌های غلامحسین ساعدی

دانلود تحقیق زندگی‌نامه، آثار و اندیشه‌های غلامحسین ساعدی غلامحسین ساعدی (زادهٔ ۲۴ دی ۱۳۱۴، تبریز - درگذشتهٔ ۲ آذر ۱۳۶۴، پاریس) همچنین معروف با نام مستعارِ گوهرِ مراد، نویسنده، فیلم‌نامه‌نویس، نمایش‌نامه‌نویس و روان‌پزشک ایرانی بود... در این  بخش تحقیق جامعی با موضوع و عنوان زندگی‌نامه، آثار و اندیشه‌های غلامحسین ساعدی در 208  صفحه و با فرمت WORD برای دانلود قرار داده شده است. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده ا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 11,000 تومان